ANASAYFA VARİLCİ Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

1-) Şirketimiz 2007 yılında kurulmuştur. Şirketimiz kurulduğunda yalnızca geri dönüşüm iş yapmaktaydık. Şuanda atık nakliyesi işinde hizmet vermekteyiz. Filomuza her sene yeni araçlar katıyoruz ve makine parkurumuzu da her sene yenilemekteyiz.
 

2-) Şirketimizin faaliyet alanı ham madde il çalışan bütün büyük fabrikalardan çıkan ambalaj atıkların geri dönüşümünü yapmaktayız. Geri dönüşüm işi ve atık nakliyesi işi ile hizmet vermekteyiz.
 

3-) Sektörlerde bütün illerde kendi araçlarımızla tehlikeli atık bulaşmış ambalaj atıklarının geri dönüşümünü yapmaktayız.
 

4-) Firma olarak önümüzdeki zamanlarda Gaziantep atık ara depolama tesisi kurmayı planlıyoruz. 10 bin m2 üzerinde 5 bin m2 kapalı 5 bin m2 açık bir alanda 5 araçlık bir parkur ile hizmet vermeyi planlıyoruz.
 

5-) Atık ara depolama hizmeti ile müşterilerimizin bütün atıklarına hizmet vermeyi düşünüyoruz.

6-) Firmamız ar-ge ye büyük bir önem vermektedir. Yeni firmalar bulmak ve gelişen teknolojiyi takip etmek üzere iki tane personelimiz görevlidir.
 

7-) Bu alanda yetişmiş personel bulamamaktayız. Bu sorunu elimizdeki personele eğtim vererek aşmaya çalışıyoruz.
 

8-) Çalıştığımız firmalara ve lisanslı geri dönüşüm tesislerine gerekli eğitim verilmesi gerekmektedir.
 

            Bilinçli bir toplum haline gelmemiz geri dönüşüm konusunda ülkemizin ilerlemesini sağlayacaktır. Böylelikle daha temiz ve daha düzenli bir çevre yapısına sahip olacaktır. Ham madde konusundaki ihtiyaç bir nebze de olsa azalıcaktır.

 

 

 

Varilci Geri Dönüşüm
 San ve Tic. Ltd. Şti.